01

شغلت حسابداریه؟

می خوای از طریق یک سایت تخصصی استخدام شی؟
کافیه رزومت رو ارسال کنی

ارسال رزومه
02

نیروی حسابداری می‌خوای؟

تمام وقت؟ پاره وقت؟

اینجا آگهی کن
  • با همکاری موسسات معتبر مالی و حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی ایران و دارای رتبه های لازم برای هرگونه فعالیت حرفه ای در کشور همواره در حال انجام مصاحبه های تخصصی مالی و رفتار شناختی متقاضیان جویای کار هستیم تا قبل از معرفی به کارفرمایان شناخت عمومی و تخصصی لازم را از متقاضیان مزبور  داشته باشیم .
  •  پس از اعلام نیازهای پرسنلی  کارفرمایان چه بصورت آنلاین در سایت  مالی چی کلاب و چه از طریق  روشهای ارتباطی  دیگر  ، تعدادی از واجدین شرایط  با تخصص های مورد نیاز را جهت انتخاب و مصاحبه های  نهایی توسط کارفرما و البته در کوتاه ترین زمان ممکن  معرفی مینماییم .

استخدام پرسنل مالی خود را با ما امتحان کنید.

خدمات سایت بیلانت

تیم حرفه ای ما در زمینه معرفی پرسنل مالی مورد نیاز مشتریان فرایند کاملی را تعریف و اجرا مینماید. فرایند مزبور حاصل تجربه چندین ساله ما در انتخاب و استخدام  پرسنل مالی در طی مسئولیت های اجرایی و سرپرستی مالی بوده است. مواقعی بود که جذب یک پرسنل واجد شرایط چه در مقطع حسابداری پایه و  چه درمقاطع  بالاتر و تخصصی تر شش ماه تا یکسال زمان می برد .

ما قصد داریم این زمان را کوتاه کنیم. چگونه؟

  • با فراخوان های دائمی به متقاضیان شغل های حسابداری در مجامع حرفه ای و سایر پلنهای تبلیغاتی، تعداد زیادی رزمه  از همکاران آماده استخدام را در بانک رزومه ای بیلانت جمع آوری نموده ایم