نگاهی به

خدمات بیلانت

انواع خدمات قابل دورکاری و فریلنسری تیم بیلانت :

خدمات حسابداری دورکاری به استارت تاپ های نوپا

حسابداری شرکتهای کوچک و متوسط تولیدی ،خدماتی و بازرگانی

انجام تکالیف مالیاتی مودیان حقیقی و حقوقی (اشخاص  و شرکتها)

تهیه صورت های مالی میان دوره ای

تهیه صورت های مالی پایان دوره

تدوین گزارش های سیستمی  و تجزیه تحلیل  علمی و آماری انواع داده ها و ارقام  و گزارش های مالی

تهیه لیست حقوق و دستمزد و ارسال  فایل ها در سامانه های مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی و ارائه به بانک و خزانه داری

تهیه فایل بودجه عملیاتی و نقدینگی

انواع مشاوره های تخصصی مالی و مالیاتی

 

خدمات استخدامی سایت بیلانت :

تیم حرفه‌ای ما در زمینه معرفی پرسنل مالی مورد نیاز مشتریان فرایند کاملی را تعریف و اجرا می‌ نماید. فرایند  مزبور حاصل تجربه چندین ساله ما در انتخاب و استخدام  پرسنل مالی در طی مسئولیت‌های اجرایی و سرپرستی مالی بوده است . مواقعی بود که جذب یک پرسنل واجد شرایط چه در مقطع حسابداری پایه و  چه در مقاطع  بالاتر و تخصصی‌تر شش ماه تا یکسال زمان می‌برد.
ما قصد داریم این زمان را کوتاه کنیم.  چگونه؟
1- با فراخوان‌های دائمی  به متقاضیان شغل‌های حسابداری در مجامع حرفه‌ای و سایر پلنهای تبلیغاتی، تعداد زیادی رزومه از همکاران آماده استخدام را در بانک رزومه‌ای بیلانت جمع‌آوری نموده‌‌ایم.
2- با همکاری موسسات معتبر مالی و حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی ایران و دارای رتبه‌های لازم برای هرگونه فعالیت حرفه‌ای در کشور همواره در حال انجام مصاحبه‌های تخصصی مالی و رفتار شناختی متقاضیان جویای کار هستیم تا قبل از معرفی به کارفرمایان شناخت عمومی و تخصصی لازم را از متقاضیان مزبور داشته باشیم.

3- پس از اعلام نیازهای پرسنلی  کارفرمایان چه به صورت آنلاین در سایت بیلانت و چه از طریق  روشهای ارتباطی دیگر، تعدادی از واجدین شرایط با تخصص‌های مورد نیاز را جهت انتخاب و مصاحبه‌های  نهایی توسط کارفرما و البته در کوتاه‌ترین زمان ممکن معرفی می‌نماییم.

استخدام پرسنل مالی خود را با ما امتحان کنید.

(لینک ارسال رزومه فریلنسر)

(لینک ارسال رزومه کارجو)

خدمات حسابداری:

این شاخه از خدمات ما در برگیرنده کلیه خدمات مالی مورد نیاز کارفرمایان شخصی و شرکتی است که یا بر طبق وظائف و الزامات قانونی   ،انجام آنها برعهده ایشان تکلیف شده است و یا به اختیار جهت بهره مندی از فواید بی شمار  خدمات حسابداری حرفه ای  و سیستمی درخواست انجام آن توسط تیم ما را خواهند داشت . از جمله مهمترین این سرویسهای که حسب مورد به صورت دورکاری و غیر حضوری و یا حضوری در محل کارفرما قابل انجام خواهند بود میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

....  حساب  وکتاب و دفتر داری مکانیزه و قانونی

....  حسابداری و پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان

....  تهیه و ارائه صورتهای مالی میان دوره ای و پایان  دوره  بر مبنای استانداردهای کشوری

....   تهیه و ارائه صورتهای مالی میان دوره ای و پایان دوره بر مبنای استاندارد های بین المللی (الزامات بورسی )

....  تهیه صورتهای مالی تلفیقی

....   خدمات اصلاح حساب 

خدمات حسابداری مدیریت و مشاوره های تخصصی مالی :

حسابداری مدیریت و مشاوره های تخصصی  مالی شاخه ای از خدمات فوق تخصصی و پرطرف دار  سازمانها و شرکتهای پیشرو  می باشد که با بهره گیری از خدمات تخصصی افراد  خارج از سازمان صرفه و صلاح کمی و کیفی بهتری را عاید خواهد نمود . چرا که به دلیل دوره ای بودن این نوع خدمات ، استقرار یک واحد دائمی سازمانی با هزینه های روزآفزون پرسنلی ، نرم آفزاری و سخت افزاری و تهیه جا و مکان ثابت و اختصاصی در صرفه و صلاح هیچ سازمانی نمیباشد . تعدد مقاصد درون سازمانی و برون سازمانی و گستردگی تخصصی این نوع خدمات و فواید ثابت شده ی آنها  ما را برآن داشته که با تاکید بر جذب متخصصین کارآمد ، حسابداران تحصیل کرده و با تجربه که در قالب یک پروتکل حرفه ای و بلند مدت همواره آماده همکاری با ما میباشند ارائه  این نوع سرویسها را جزو مهمترین سرویسهای خود در نظر بگیریم. اهم این خدمات به شرح ذیل تعریف میگردند :

.... خدمات حسابداری مدیریت و گزارشگری درون سازمانی و برون سازمانی شامل انواع گزارشهای آماری و تحلیلی از بهای تمام شده تولید و خدمات (حسابداری صنعتی) ، درآمد ها ، هزینه ها ، دارایی ها و بدهی ها و حقوق مالکانه  سهام داران ، تهیه و تدوین بودجه های نقدی و عملیاتی ، بررسی و گزارش گری سایر رویداد های مالی عملکردی و ....

....  خدمات مشاوره مالیاتی

....  خدمات  مشاوره بیمه و مفاصا حساب بیمه قرارداد ها

.... خدمات مشاوره در زمینه ساختار مالی سازمان شامل ارزیابی وضعیت موجود و تدوین ساختار مورد نیاز

.... خدمات تخصصی در زمینه جذب ، نگهداری و آموزش پرسنل مالی سازمان

خدمات طراحی و استقرار سیستمهای نرم‌افزاری مالی :

مسلما " در اختیار گیری  یک سیستم مدون ، کارا و عملگرا در قالب نرم افزارهای بسته ای و یا اختصاصی بر حسب نیاز هر سازمان از مهمترین تجربه ای کاری مدیران مالی  بوده است . به نحوی که اکثر مدیران و کارشناسان مالی تجربه اشتباهات ناشی ازانتخاب های نا صحیح و مطالعه وتجربه نشده را در کارنامه خود به عنوان ارزشمندترین اشتباهاتی که هرگز نباید تکرار شوند در خاطر دارند . اینجانبان با تجربه های تلخ و شیرین خود  از طراحی، تدوین،  خرید و استقرار نرم افزارهای مورد نیازسازمانهایی که به عنوان کارشناس ، مسئول و مدیر در آنجا کار میکردیم هم اکنون به سطحی از دانش و آکاهی در این امر مهم رسیده ایم که به شما اطمینان می دهیم مشاوره با متخصصین ما  بهترین و با صرفه ترین روش برای در اختیارگیری  آن چیزی است که در تصورات  و علائق شما تحت عنوان سیسیتم و نرم افزار دلخواه بدان می اندیشید . اهم خدمات مرتبط در این زمینه به شرح ذیل تقسیم بندی میگردد:

... ارزیابی وضعیت موجود شامل دانش و تخصص پرسنل سازمان ، نرم افزار ها و سخت افزارهای موجود ، امکان سنجی  آموزش و ارتقا توان پرسنلی ،سخت افزاری و نرم افزاری موجود ، و نهایتا پیشنهادهای  تخصصی جهت  ردیفهای پرسنلی مورد نیاز در استقرار و بهره برداری سیستمها ودر اختیار گیری با صرفه ترین  سخت افزار و نرم افزارهای کاربردی مخصوص هر سازمان  

... مشاوره اجرایی در طراحی و استقرار سیستمهای خریداری شده و نهایتا بهره برداری از امکانات سیستمی تدارک دیده شده  

خدمات حسابرسی داخلی :

به زبانی ساده و خودمانی شرکت میتواند بدون وجود واحد  حسابرسی داخلی خدمات خوبی ارائه دهد ، تولیدات با کیفیتی داشته باشد و کسی مشکلی از فقدان این نهاد در داخل سازمان را احساس نکنند اما پوشیده نیست وجود چنین بخشی که وظیفه آن کنترل و رسیدگی به  رعایت روش ها ، دستور العملها ، بخشنامه های داخلی و هرگونه نظام کنترلی است که در جهت بهبود فرایندهای سازمانی و حفظ و حراست از داشته ها و افزایش عملکرد واحدها تدوین شده  و دستور اجرایی دارند ، سهم به سزایی در بهبود تعالی سازمان و مدیریت ریسک و   توسعه ساختار ها خواهد داشت

تیم ما آماده است در زمینه آنچه که  باید تحت عنوان ظوابط و دستورالعمل های داخلی در سازمان وجود داشته باشد همکاری اجرایی و تخصصی خود را به مشاریان ارائه نماید . علاوه بر آن با ماموریت انجام حسابرسی داخلی و کنترل فرایندها با استقرار دوره ای و یا دائمی نیرو های خبره در محیط سازمانی شما  ، گزارشات لازم را به مدیریت شرکت ارائه نماید

 سایر خدمات مالی و حسابداری از جمله  ارزیابی رسمی  توسط کارشناسان رسمی دادگستری ، خدمات امور تصفیه و انحلال ، خدمات کارشناسی تامین مالی سرمایه گذاریها ، انبارگردانی دوره ای و آنچه که به صورت موردی شما  مشتری عزیزاز ما خواهید خواست ،  با فراخوان متخصصینی که به صورت آزاد و فریلنسری اعلام همکاری نموده اند و در تماس دائمی با بیلانت هستند در کوتاهترین مدت و با صرفه ترین هزینه برای شما قابل انجام خواهد بود  

خدمات مهاجرت تحصیلی، شغلی، سرمایه گذاری

خدمات بیلانت در این بخش شامل انواع مشاورهای تخصصی از طریق کارشناسان مطلع داخلی و خارجی  و همچنین خدمات اجرایی مهاجرتی به صورت  پذیرش تحصیلی، ویزای شغلی و یا سرمایه‌گذاری می‌باشد که تماما از  طریق کارشناسان و وکلای رسمی مستقر در کشورهای مقصد به صورت قانونی و با کمترین ریسک مالی و زمانی انجام می‌گردد.  

تماس یا چت با کارشناس مهاجرت در داخل ایران
چت و تماس با کارشناسان و وکلای رسمی مستقر در کشور مقصد
کانادا:
خانم آزاده خاکساری مستقر در کانادا:
از طریق واتس اپ

887-0195(647)(1+)

آلمان:

آقای ارسلان مستقر در آلمان
از طریق واتس اپ
778-3057(176)(49+)

ترکیه:

آقای بهرام عفراوی مستقر در استانبول
از طریق واتس اپ
541-6391(552)(90+)